menusearch
viraazmoon.ir

ثبت نام اینترنتی در آزمونهای هنرستان ویرا

(0)
(0)
ثبت نام اینترنتی در آزمون ها

دانش آموز عزیز

آزمونهای ویرا منحصرا برای دانش آموزان هنرستانی در شاخه های فنی حرفه ای و کاردانش برگزار میشود، گروه ویرا این افتخار را دارد تا به عنوان قویترین مرکز خدمات کمک آموزشی به داوطلبین هنرستانی ، آزمونهای خود را در همه رشته ها برای پایه های دهم ، یازدهم و دوازدهم برگزار نماید.

شما می توانید در هر شهری که هستید به دو طریق در آزمونهای آزمایشی ویرا ثبت نام و شرکت کنید:

1) آزمون حضوری

2) آزمون آنلاین

 

آزمونهای حضوری شامل 10 مرحله آزمون می باشد که در هر مرحله آزمون مشخص شده است که شما بایستی چه مباحثی را مطالعه کنید و آمادگی لازم را داشته باشد، در آزمونهای حضوری شما بعد از ثبت نام و واریز وجه به نمایندگی شهر خود معرفی میشوید و با شرکت در هر مرحله آزمون  یک دفترچه سوال ، دفترچه پاسخ تشریحی و کارنامه به شما تحویل داده میشود، همه این موارد به صورت چاپ شده در اختیار شما قرار میگیرد. این آزمونهای برای همه رشته های هنرستان در پایه های دهم، یازدهم و دوازدهم و در همه شهرهای ایران برگزار میشود. هزینه ثبت نام در 10 مرحله آزمون آزمایشی  259 هزار تومان می باشد. برای ثبت نام در آزمونهای حضوری اینجا کلیک کنید.

 

آزمونهای آنلاین دقیقا شبیه به آزمونهای حضوری هستند با این تفاوت که در این نوع آزمونها دفترچه ها به صورت چاپ شده در اختیار شما قرار نمی گیرد و شما باید در تاریخ مقرر به سایت مراجعه نموده و به صورت آنلاین به سوالات پاسخ دهید، کارنامه هم از طریق سایت به شما نمایش داده میشود. این آزمونها هم برای همه رشته های هنرستان در 10 مرحله برگزار میشود، هزینه ثبت نام و شرکت در آزمون های آنلاین فقط 121 هزار تومان می باشد. برای ثبت نام در آزمون های آنلاین اینجا کلیک کنید.

 

 

 

ثبت نام در آزمونهای حضوری ویرا                                                         ثبت نام در آزمونهای آنلاین ویرا

ثبت نام در آزمونهای حضوری ویرا                                                                                          ثبت نام در آزمونهای آنلاین ویرا